Uhans U300, jak již název napovídá, patří do modelové linie „U“ a je již v pořadí třetím telefonem této řady hned po Uhans U100 a Uhans U200. Jakýmsi ústředním mottem této linie je odlišnost a právě to Uhans U300 naprosto splňuje především svým designem.

Společnost tvrdí, že právě u tohoto modelu se jim podařilo úspěšně skloubit inovativní přístup s kvalitní řemeslnou prací. Uhans U300 je designován ve stylu Mercedes-Benz GLC SUV a v tomto ohledu bylo použito také špičkových materiálů jako je například titan či pravá kůže a části přístroje jsou dokonce opracovány ručně.

uhans-u300-1

Mezi prvky, které jsou ručně doplňovány patří například tzv. clous de Paris, který najdeme na zadní straně telefonu a jde o drážku s texturou malých pyramidek, do níž je vsazen štítek s nápisem Uhans. Speciálně tento prvek můžete detailně vidět ve videu níže.

Dále zde najdeme 5,5 palcový displej s FullHD rozlišením, procesor MT6750T, 4 GB RAM, 32 GB ROM, 13 MPix hlavní fotoaparát, snímač otisků prstů, NXP audio čip, baterii s kapacitou 4750 mAh a podporou rychlého nabíjení, certifikaci IP65 a operační systém Android 6.0.

Uhans U300 však stále ještě není v prodeji, ale pokud jste fanoušky značky, můžete si v předprodeji za 109,99 dolarů pořídit Uhans H5000, ke kterému dostanete silikonové pouzdro a ochrannou folii zdarma. Více informací o Uhans H5000 naleznete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.