Nedávno společnost Elephone oznámila, že připravuje exkluzivní limitovanou edici svého Elephone S7. Podle posledních informací dojde ke změně na postu procesoru a kapacity pamětí.

Na co se můžeme těšit? Na rozdíl od klasické verze S7 zde bude použit deseti jádrový procesor Helio X25 se třemi clustry, složenými ze dvou jader Cortex-A72 (2,5 GHz), čtyř jader Cortex-A53 (2,0 GHz) a čtyř jader Cortex-A53 (1,4 GHz). Na pozici GPU pak najdeme ARM Mali-T880 MP4 (850 MHz), která nabízí lepší výkon než u Helio X20.

Co se kapacity pamětí týče, RAM bude 4 GB a ROM 64 GB. Neměla by chybět ani podpora rychlého nabíjení. Další specifikace budou shodné se stávající verzí Elephone S7, což je 5,5 palcový displej s FullHD rozlišením, bezrámečkový design a zadní kryt s Lumia efektem.

V případě použití procesoru Helio X25 se dočkáme plné podpory LTE, VoLTE, ViLTE, WiFi Calling a 4G na obou SIM kartách. Společnost však zatím neuvedla ani datum uvolnění limitované edice ani cenu, je ovšem možné, že se tak stane ještě do konce letošního roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.