Společnost Kehan si připravila speciální vánoční slevu na svou akční kameru Kehan C60 Pro, která by mohla zaujmout outdoorové filmaře. Kamera je schopna snímání až v 4K rozlišení (30fps) a lze ji použít i pro extrémně rychlý záznam.

V rámci režimů zde najdeme normální záznam, time-lapse, slow-motion nebo záznam ve smyčce (loop recording). Kehan C60 Pro je vodotěsná, takže není problém natáčet i videa pod vodní hladinou až v 30 metrové hloubce.

kehan-c60-pro-remote-control-action-camera

Displej kamery je 2 palcový, procesorem je Allwinner V3 a jako obrazový snímač byl použit Sony IMX179 s 170° úhlem záběru. Baterie má kapacitu 400 mAh a měla by vydržet až 90 minut natáčení videa v rozlišení 1080px.

Bližší informace o akční kameře Kehan C60 Pro naleznete zde a tamtéž ji také můžete zakoupit za 129,99 dolarů. My vám však přidáme ještě slevový kupón ve tvaru KHC60PRO, který cenu kamery poníží na 97,99 dolarů. Platnost kupónu je do 9. prosince/decembra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.