Společnost Elephone opět připravuje rozšíření svého již dosti nafouklého portfolia a tentokrát se zaměří na ty z nás, kteří preferují velké „plácačky“ s 6 palcovými displeji.

Ostatně ne málo společností v letošním roce uvedlo na trh model s přídomkem Max, takže není divu, že i Elephone vývojáři zabrouzdali do těchto vod.

Elephone Max by tedy měl mít šesti palcový displej a podle uniklého snímku to vypadá, že kolem obrazovky budou jen úzké rámečky. Jeho kovové tělo by mělo být velmi tenké a neměla by údajně chybět ani duální kamera na zádech přístroje. Šušká se cosi i o možnosti nahrávání videa v 4K rozlišení.

Co se dalších parametrů týče, ty jsou zatím opředeny tajemstvím, ale operačním systémem by měl být Android Nougat. Samozřejmě v tuto chvíli nelze odhadovat kdy a s jakou cenou se Elephone Max objeví. Ovšem podle stávající tržní strategie společnosti lze předpokládat, že cena Elephone Max nikomu asi velký průvan na účtu neudělá.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.