V dnešní době, stejně jako předtím, je pro čínské výrobce stále důležité poměřování pindíků se známějšími značkami a UMi není výjimkou. Aktuálně se rozhodli natočit video, ve kterém se zaměřili na výdrž baterie.

UMI, na jejichž UMi Plus jste si mohli přečíst pochvalnou recenzi od Ivana zrovna včera, se rozhodlo pro vyšší verzi UMi Plus E, jehož specifikace jsou již dávno profláklé a důležité je, že vyšší verze používá stejnou kapacitu baterie, tedy 4000mAh .

UMI Plus E jako takový je opět relativně tenký a lehký telefon a baterie má vysokou hustotou 690Wh/L – jedná se o model od společnosti Sony. Samozřejmostí je, že se UMi chlubí, že dále odvedli práci na optimalizace softwaru, tak, aby výdrž baterie byla co nejvyšší.

Samotné video se pak zaobírá srovnáním mezi výkonem baterie UMI Plus E a Samsung S7. Od 1%, Umi Plus E má 4000mAh baterii plně nabitou za 1 hodinu a 50 minut, zatímco Samsung S7 s 3000mAh dosáhne pouze na 91%. Za 30 minut nabíjení, UMI Plus E se dostane na 27% zatímco Samsung S7 na 20%. Však podívejte se sami:

No a pokud chcete zjistit další podrobnosti o Plus E není nic jednoduššího než mrknout na oficiální stránky společnosti UMi.