Společnost Vernee je letošním nováčkem na trhu s chytrými telefony. Zatím jsme měli možnost se seznámit s jejich třemi přístroji Vernee Thor, Apollo Lite a Mars. Ale od března/marca se hovoří také o Vernee Apollo a mnozí z nás už nedoufali, že se jej dočkáme ještě v tomto roce. Takže, přátelé, nechť znějí fanfáry! Vernee Apolllo je tu! Tedy zatím jen v rámci rezervací, ale je konečně tu.

Po půlroce čekání, redesignů, změn plánů a další kroků je Vernee Apollo na světě a může se pyšnit titulem prvního telefonu s Mediatek procesorem a podporou VR. Zároveň se tím také stává vlajkovou lodí společností Vernee pro tento rok. Rovnou prozradíme, že Vernee Apollo si můžete zarezervovat přímo zde.

vernee_3

Ovšem pojďme se také podívat na hlavní parametry telefonu. Displej má úhlopříčku 5,5 palce a 2K rozlišení (2560 x 1440 px), procesorem je deseti jádrový Helio X25 s taktem 2,5 GHz. V rámci pamětí zde najdeme 4 GB LPDDR3 RAM a 64 GB eMMC5.1 ROM. Zadní fotoaparát má rozlišení 21 MPix a snímač Sony IMX230. Oficiálně stanovená cena je 299,99 dolarů.

vernee_2

Ovšem v rámci rezervační kampaně můžete získat Vernee Apollo i o něco levněji, protože společnost Vernee dává k dispozici 50 slevových kupónů, přičemž každý má hodnotu 50 dolarů. Kupóny budou platné od 25.11. do 5.12. a to pouze pro jeden nákup a lze je využít pouze v rámci kampaně. Bližší informace najdete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.