O posledním počinu společnosti UMi, UMi Plus E, se toho napsalo již hodně. Víme tedy, že je osazen procesorem Helio P20 a víme i to, že byla vydána speciální edice Onyx Black, která v rámci barevnosti a zpracování čerpala inspiraci u iPhone 7. Při výrobě Onyx Black bylo použito 125 výrobních postupů pro precizní konstrukci kovového těla a prémiový vzhled.

Dnes se mrkneme na to, jak si vedl UMi Plus E Onyx Black v Antutu a jak zabodovala konfigurace Helio P20 a 6 GB RAM. Za tímto účelem natočila společnost UMi video, ve kterém můžeme vidět kromě atraktivního vzhledu černé verze také jeho skóre v benchmark testu.

_mg_5361

Konečným výsledkem je více než 60 tisíc bodů, což je v porovnání s telefony s Helio P10 o 20% lepší výkon. Ve videu také vidíme, že 6 GB RAM zajišťuje plynulý multitasking a práci s více než 50 najednou otevřenými aplikacemi. To je jistě slušný výkon na přístroj, který má tyto parametry a bude se prodávat za zhruba 200 dolarů.

Kromě procesoru Helio P20 a 6 GB RAM tu najdeme 5,5 palcový displej s FullHD rozlišením, 64 GB ROM a baterii s kapacitou 4000 mAh a podporou rychlého nabíjení. Zadní kamera je 13 MPix se Samsung snímačem a PDAF, přední kamera je 5 MPix. Nechybí čtečka otisků prstů a podpora 4G sítí.

1122edm

V závěru musíme upozornit na to, že předprodeje UMi Plus E s cenovkou 199,99 dolarů začínají právě dnes, tedy 23. listopadu/novembra a jsou limitovány počtem 999 kusů, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele. Svou rezervaci telefonu můžete uskutečnit na této stránce a tamtéž naleznete soutěž o UMi Plus E. A jak vypadá Onyx Black verze můžete omrknou v následujícím videu.