Ohodnoťte článek

Ano, je to tak. „Černý pátek“ se kvapem blíží, takže je jasné, že kdo může, ten zlevňuje. V tomto víru se točí také společnost Ulefone a chystá nabízet se slevou svůj Ulefone Metal. Ten, nejenže bude stát jen 99,99 dolarů, ale při jeho koupi dostanete také ochranné sklo a flip pouzdro v hodnotě 20 dolarů jako dárek zdarma.

Přiznejme si, že za cenu bez mála 100 dolarů je to určitě koupě, která stojí za úvahu. Ulefone Metal je telefon s kovovým tělem a osmi jádrovým procesorem MT6753, který doplňují 3 GB RAM a 16 GB ROM paměti. Pěti palcový displej má HD rozlišení a zadní kamera snímač Sony IMX149. Samozřejmě nechybí ani snímač otisků prstů a kapacita baterie 3050 mAh také není zrovna nízká.

Ulefoni říkají, že toto je vůbec nejnižší cena za jakou kdy Metal nabízeli a jeho prodej už běží na Gearbest a potrvá až do tohoto pátku, takže máte zhruba pět dnů na jeho zakoupení. A třeba by vás k tomu mohlo navnadit i následující video.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.