Nejnovější model od UMi se z dostupných fotografií zdá vypadat velmi dobře a Onyx Black verze nového UMi Plus E vypadá ještě lépe. Výroba modelu proběhla opět pomocí hliníku Series 6000, používaného v leteckém průmyslu a výrobce nám chce ukázat, jak složitý proces výroby tohoto telefonu skutečně je.

Takže UMi natočilo video zobrazující zrození UMi Plus E pomocí více než 125 procesů, které zahrnují CNC leštění, pískování, anodickou oxidaci, manuální smirkování a pár dalších věcí. Tak se podívejte na následující pohyblivé obrázky a možná se naučíte jednu nebo dvě věci, které vám pomůžou při výrobě vlastního smartphonu ve vaší domácí dílně 🙂

UMi Plus E bude také údajně první smartphone s procesorem Helio P20 a poměrně pořádnou porcí 6 GB RAM LPDDR4 + 64 GB interní paměti, rozšiřitelné pomocí microSD karty, Mali-T880 GPU, 5,5 palcovým displejem FullHD Sharp, 4000 mAh baterie Sony s PE + rychlé nabíjení, 13 Mpix fotoaparát Samsung snímač s podporou PDAF, fingeprint skener s TouchID 2.1 nebo Android 6.0 Marshmallow jako OS.

1-6

23. listopadu/novembra budete mít šanci být jedním z těch šťastných 999, kteří budou moci získat telefon za pouhých 199,99 dolarů a vše, co musíte udělat je zaregistrovat se zde. Nebo se můžete pokusit získat UMi Plus E v Giveaway akci na stejném linku jako výše.