Telefon Bluboo Maya Max je s námi již od září/septembra letošního roku. Prodává se docela dobře a zpětné vazby uživatelů jsou také veskrze pozitivní. Na to konto se společnost Bluboo rozhodla svůj Maya Max aktualizovat, což je rozhodně dobrá zpráva.

Takže, první aktualizace se chystá a zanedlouho bude uvolněna via OTA. Měla by především optimalizovat a opravit OTG podporu, takže po updatu by již mělo být OTG připojení bez problémů ať už s čtečkou karet, flash diskem nebo i s pevným diskem.

To by mělo být ideálním řešením pro ty, kteří nechtějí kopírovat filmy, videa nebo velké množství fotografií do telefonu, ale upřednostňují uchovávání těchto souborů na externích nosičích.

blu_2

Vzhledem k tomu, že jsme o Bluboo Maya Max delší dobu nepsali, připomeňme si jeho parametry. Max spadá do modelové řady Maya a je vybaven 6 palcovým displejem, osmi jádrovým procesorem MT6750, 3 GB RAM, 32 GB ROM, 13 MPix zadním fotoaparátem, 4200 mAh baterií, snímačem otisků prstů a USB typu C. Více informací o něm najdete zde a zakoupit jej můžete například tady.