Ohodnoťte článek

Ještě než se vrhneme do víru samotné recenze, podívejte se, jak vypadá zahnuté Xiaomi MiNote 2 na krátkém, ale snad výstižném unboxing videu.

Telefon je nádherný. Jeho zahnuté hrany a zahnutý displej na obou bocích je opravdový magnet pohledů všech okolo. Přesto se jedná spíše o stylový telefon do společnosti, než o extravagantní přístroj pro mladé. Mezi skly uvnitř se nachází poměrně slušný výbava, Qualcomm Snapdragon 821, 4GB RAM a 64 GB ROM, což jsou velmi slušné a pro většinu uživatelů dostatečné parametry. Pro náročnější je k mání ještě verze se 6 GB RAM a 128 GB ROM, což už jsou královské porce pamětí. Na rozdíl od Xiaomi Mi 5s, recenzované nedávno, má MiNote 2 klasickou čtečku otisků o které dopředu prozradím, že je parádní, přesná a velmi rychlá.
Baterie s jmenovitou kapacitou 4000 mAh je samozřejmě podle posledních trendů integrovaná, ale slibuje v kombinaci s 5,7″ FullHD AMOLED displejem slušné výkony, které ovšem rozeberu v samostatné recenzi.
Bude se jednat o náhradu za nejmenovaný „bombastický“ telefon s Jižní Koree, nebo se jedná o samostatnou jednotku, která nepotřebuje s nikým soupeřit? Na odpověď si musíte ještě chvilku počkat, na recenzi se již pracuje a bude co nevidět jako vždy, na www.gizchina.cz!

 

dscn3189_cr

 

dscn3182
Díky www.beryko.cz za poskytnutí přístroje!

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.