Portfolio telefonů společnosti Uhans je rozděleno do několika modelových řad, z nichž každá má svá specifika a odlišnosti.

Uhans U300, jak již název napovídá, patří do modelové linie „U“ a je již v pořadí třetím telefonem této řady hned po Uhans U100 a Uhans U200. Jakýmsi ústředním mottem této linie je odlišnost a právě to Uhans U300 naprosto splňuje především svým designem.

Ten mnohým připomíná vzhled Vertu přístrojů a mnohým se tento vzhled vůbec nelíbí. Sáma společnost připouští, že design Uhans U300 je opravdu poněkud kontroverzní a může odlákat některé z potenciálních kupců, kterým tento vzhled prostě nesedí. Druhým dechem dodávají, že právě telefony z U modelové řady by měly být unikátní a jsou navrhovány řekněme jen pro ty, které takovýto vzhled osloví.

5

V případě Uhans U300 je netradiční design sklouben s plnou funkčností a právě tím chce Uhans oslovit potenciální zájemce, i když jich zřejmě nebude mnoho. Vzhled Uhans U300 jsme tedy probrali, pojďme se teď podívat na funkčnost, tedy na parametry přístroje.

Najdeme zde 5,5 palcový displej s FullHD rozlišením, procesor MT6750T, 4 GB RAM, 32 GB ROM, 13 MPix hlavní fotoaparát, snímač otisků prstů, NXP audio čip, baterii s kapacitou 4750 mAh a podporou rychlého nabíjení, certifikaci IP65 a operační systém Android 6.0. A v závěru se ještě podívejme na oficiální video Uhans U300.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.