Snad každý uživatel chytrého telefonu chce, aby přístroj fungoval plynule a bez záseků a aby na něm mohlo běžet více aplikací zároveň. To, co ovlivňuje plynulý multitasking je především konfigurace pamětí RAM a ROM.

Telefon s 2 GB RAM by měl zvládnout zhruba 25 běžících aplikací zároveň bez toho, aby docházelo k jejich pádům. Dodejme, že to však záleží i na optimalizaci systému a použitém procesoru. Kolik však zvládne zařízení s 4 GB RAM a 32 GB ROM?

Příkladem nám budiž Oukitel U15S, který takovouto konfiguraci pamětí má a společnost Oukitel tvrdí, že pro něj není problém utáhnout najednou až 52 aplikací. To vše demonstruje ve videu, kdy můžeme vidět, že multitasking Oukitel U15S je opravdu plynulý a aplikace se otevírají poměrně rychle.

Bližší informace o Oukitel U15S si můžete přečíst na oficiálních stránkách společnosti, kde také najdete autorizované prodejce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.