Společnost OnePlus svůj stěžejní kousek tohoto roku představilo již v červenci/júli. A tak OnePlus 3 sklízí úspěch jak mezi fanoušky, tak i odbornou veřejností. To potvrzují jednak nestíhající výrobní linky, tak i stále neutuchající zájem koupěchtivých fanoušků.

Jenže s ubíhajícím časem i ostatní čínští producenti nepřešlapují na místě a jeden za druhým uvádí další a další novinky. A tak společnosti OnePlus nezbývá než jednat aby nezůstala stát opodál v pozici statisty. Po příchodu inovované nejvyšší řady Snapdragon 821 najdeme tento procesor i v ohlášené nové verzi OnePlus 3 s označením T. Té se dočkáme 15. listopadu/novembra, což potvrzuje i oficiální teaser společnosti uvolněný včera.

oneplus-3t-snapdragon-821

Co tedy od nového OnePlus 3T očekávat? Již zmíněný Snapdragon 821, 5,5 palcový FullHD displej, 6 GB operační paměti RAM a nově i 20 MPx fotomodul Sony IMX395. Malého posunu bychom se měli dočkat i v případě nárůstu kapacity baterie, a to z 3000 mAh na 3300 mAh.

Potvrzený máme zatím jen a pouze Snapdragon 821, ostatní výše vyjmenovaná specifika jsou zatím spekulace. Ke spekulativním informacím patří i předpokládaná cena, která však moc fanoušky nepotěší. OnePlus 3T dle některých analytiků přijde za cenu $480.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.