Novinkový telefon společnosti Bluboo, Bluboo Edge, by se měl na trhu objevit do konce listopadu/novembra, takže je jasné, že ještě před tím budeme zaplaveni spoustou informací o jeho parametrech a designu.

Jak už název napovídá, půjde o přístroj se zakřivenými hranami a postupně jsou odkrývány jeho další specifikace. Společnost Bluboo dnes potvrdila, že jejich Edge bude vybaven také snímačem tepové frekvence. Tento senzor se nachází na zadní straně přístroje hned vedle LED blesku.

bluboo_1

Jak takový senzor funguje je poměrně dost jasné, protože nejde o nějakou extra vychytávku. Každopádně v rámci jeho implementace do telefonu je pro uživatele snadný pravidelný monitoring tepu a je jednodušší se k výsledným údajům dostat kdekoli a kdykoli.

bluboo_3

Unikly také údaje o tom, že při konstruování těla Bluboo Edge bylo využito technologie „nano lití“ a to z toho důvodu, aby použitý plast naprosto přesně vyplnil kovový rám přístroje. Díky tomu je okraj telefonu velmi pevný a hladký. K opracování kovového rámu bylo použito CNC frézování a leštění.

Bližší informace o Bluboo Edge můžete najít zde. Cena a dostupnost však stále zůstávají utajeny.