11. listopad/november se nezadržitelně blíží a s tím také stoupá počet čínských e-shopů, které horečně připravují různé akce, soutěže a slevy všeho možného, aby důstojným způsobem oslavily den všech nákupů chtivých zákazníků.

V našich končinách se spíše tento den nese v duchu husí pečínky a dobrého vína, ovšem v Číně se nakupuje. Vzhledem k tomu, že většina e-shopů nabízí slevy v rámci globálních prodejů, můžeme se i my zúčastnit nákupního šílenství a pořídit si nějaký ten zlevněný kousek.

screenshot-2

Ani na Coolicool nezapomněli na Singles‘ Day a připravili soutěže a slevy.  Akce startuje už dnes, tedy 7. listopadu/novembra v 17:00 GMT+8. Připraveno je „kolo štěstí“ a mnoho dalších slev. Co se soutěže týče, tak ta má jako vždy poměrně jednoduchá pravidla, ke kterým patří oblíbená klasika ve formě registrace a sdílení.

screenshot-3

Další aktivity jsou připraveny pouze na 11.11., ovšem není od věci si celou nabídku prohlédnout už nyní, protože kdo je připraven, nebývá překvapen. Veškeré podrobnosti o akci na Coolicool naleznete zde a my přejeme hodně štěstí ve hře a při nakupování.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.