Asi není nutno připomínat, že 11. listopad/november je v Číně svátkem všech singlů a mimořádným dnem všech nákupu chtivých. Ano, v tento den startují diskontní prodeje snad na každém e-shopu a všichni výrobci chystají hromady slev a výprodejů.

Také společnost Blackview se na „Single’s Day “ chystá a připravuje velkou slevovou akci. Samozřejmě do 11.11 ještě pár dnů zbývá, takže zatím nemáme přesné informace jak bude Blackview Global Carnival probíhat. Víme však, že velké internetové prodeje budou globálně šířeny prostřednictvím Aliexpress.

Každopádně Blackview už nyní zlehka naznačuje nač se můžeme těšit. Budou to on-line soutěže o atraktivní zařízení. Nebudou chybět velké slevy na Blackview outdoorové přístroje, ty prý budou skoro zadarmo. Slevy najdeme také u dalších telefonů společnosti Blackview.

Podrobné informace se brzo objeví na oficiální stránce Blackview. A jako malou ochutnávku tu pro vás máme i jedno propagační video.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.