Nebudeme si nic nalhávat, chytré nositelnosti prostě frčí. Také společnost No.1 jeden takový náramek chystá, ten ponese lakonický název Smartband F1 a přiznejme si, že No.1 tímto počinem zas až tak moc nevybočuje v rámci svého portfolia, protože její hlavní doménou jsou chytré hodinky, kterých už vyrobila poměrně hodně.

Podle posledních statistik prodeje chytrých hodinek poměrně stagnují, takže je dost pravděpodobné, že mnozí výrobci se začnou orientovat spíše na náramky, kterým se na trhu zatím daří.

Smartband F1 se tedy připravuje a není nic snazšího než jej porovnat s ikonou všech chytrých náramků – Xiaomi Mi Band 2. A když už, tak rovnou ve videu, které tady pro vás, samozřejmě, máme. Ale ještě předtím si dáme takovou malou slovní srovnávačku.

Smartband F1 má baterii s kapacitou 230 mAh (pohotovostní režim 100 dní), certifikaci IP68, displej se dvěma kontrolními body a dynamické snímání tepové frekvence. Oproti tomu má Xiaomi Mi Band 2 jen 70 mAh baterii, IP67, displej s jedním kontrolním bodem a statické snímání tepové frekvence. Takže jak dopadlo srovnání v rámci pohyblivých obrázků můžete omrknout níže a design No.1 Smartband F1 v obrázcích, které se povalují v článku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.