Ohodnoťte článek

Po nedávno uveřejněném článku, jenž se týkal usmívajícího se LeEco Le 3, které sice ještě světlo světa neuzřelo, tu máme fragment existence dalších potenciálních novinek, LeEco Le Max 3. A světe div se, opět s úsměvem na zádech. Připravovaná novinka se nyní objevuje na stránkách čínského certifikačního úřadu TENAA, ze kterého tak můžeme čerpat několik detailů.

Telefon, typově označený jako Le X850, přijde tradičně v rozměrech phabletu, tedy displej s 5,7 palce a rozlišením QHD (2K), jak je už u LeEco v této řadě zvykem. Uvnitř se očekává inovovaný Snapdragon 821 s taktem 2,34 GHz a na zádech již výše zmíněný úsměv, jakožto duální kamera integrovaná do rámečku spolu s duálním LED bleskem.

S největší pravděpodobností se dočkáme opět několika verzí, odlišujících se od sebe kapacitami pamětí. Na stolech TENAA se totiž objevuje přístroj s kapacitou interního úložiště 64 GB a operační paměti 4 GB. Na tuto informaci však kontruje další únik, tentokráte od známého měřiče výkonu GeekBench. Ten zmiňuje přístroj pod stejným označením, avšak s odlišnou konfigurací paměti RAM, 6 GB.

No a k tomu všemu poslední únik z dalšího certifikačního úřadu 3C uvádí vedle výše zmíněného Le X850 také typ Le X950, což by mohl být návrat k původnímu Maxu, kterému dominoval ještě větší displej. Určitě si pamatujete phablet z produkce této značky, přesahující svým displejem velikost 6 palců.

leeco-lex850

Aby to nebylo tak jednoduché, tak právě únik z GeekBench zmiňuje v souvislosti s X850 procesor s taktem 2,19 GHz, což by napovídalo použití „pouze“ Snapdragonu 820.

lex850-geekbench

Vzhledem k nedávno zveřejněnému článku, zmiňujícímu budoucí LeEco Le 3, se dá očekávat, že společnost představí v jeden den ucelenou kolekci svých přístrojů, které by mohly nést přívlastek Dual, a to díky použití duálních kamer. No, nechme se překvapit s čím na nás invenční LeEco vyrukuje v nejbližších týdnech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.