Po nedávno uveřejněném článku, jenž se týkal usmívajícího se LeEco Le 3, které sice ještě světlo světa neuzřelo, tu máme fragment existence dalších potenciálních novinek, LeEco Le Max 3. A světe div se, opět s úsměvem na zádech. Připravovaná novinka se nyní objevuje na stránkách čínského certifikačního úřadu TENAA, ze kterého tak můžeme čerpat několik detailů.

Telefon, typově označený jako Le X850, přijde tradičně v rozměrech phabletu, tedy displej s 5,7 palce a rozlišením QHD (2K), jak je už u LeEco v této řadě zvykem. Uvnitř se očekává inovovaný Snapdragon 821 s taktem 2,34 GHz a na zádech již výše zmíněný úsměv, jakožto duální kamera integrovaná do rámečku spolu s duálním LED bleskem.

S největší pravděpodobností se dočkáme opět několika verzí, odlišujících se od sebe kapacitami pamětí. Na stolech TENAA se totiž objevuje přístroj s kapacitou interního úložiště 64 GB a operační paměti 4 GB. Na tuto informaci však kontruje další únik, tentokráte od známého měřiče výkonu GeekBench. Ten zmiňuje přístroj pod stejným označením, avšak s odlišnou konfigurací paměti RAM, 6 GB.

No a k tomu všemu poslední únik z dalšího certifikačního úřadu 3C uvádí vedle výše zmíněného Le X850 také typ Le X950, což by mohl být návrat k původnímu Maxu, kterému dominoval ještě větší displej. Určitě si pamatujete phablet z produkce této značky, přesahující svým displejem velikost 6 palců.

leeco-lex850

Aby to nebylo tak jednoduché, tak právě únik z GeekBench zmiňuje v souvislosti s X850 procesor s taktem 2,19 GHz, což by napovídalo použití „pouze“ Snapdragonu 820.

lex850-geekbench

Vzhledem k nedávno zveřejněnému článku, zmiňujícímu budoucí LeEco Le 3, se dá očekávat, že společnost představí v jeden den ucelenou kolekci svých přístrojů, které by mohly nést přívlastek Dual, a to díky použití duálních kamer. No, nechme se překvapit s čím na nás invenční LeEco vyrukuje v nejbližších týdnech.