O UMi Plus bylo snad už vše napsáno. Známe jeho parametry, víme jaký je jeho design a dokonce jsme měli možnost vidět romantické video, kde si střihl hlavní roli po boku čínské dívky Natalie. Je tedy na čase podívat se co má Plusko uvnitř a pořádně ho rozebrat do posledního šroubku.

Společnost UMi za tímto účelem natočila video, ve kterém jsou obnaženy vnitřnosti telefonu. Při rozebírání přístroje si můžeme povšimnout, že i uvnitř je UMi Plus kompaktní, dobře chráněný a nenalezneme zde prázdná místa nebo pohyblivé části.

umi_3

Na vnitřní straně zadního krytu je měděná folie pro zvýšení odvodu akumulovnaného tepla. Také na zadní straně obrazovky je kovová destička. Ta by měla utěsnit a chránit základní desku a křehké součástky a sloužit i jako ochrana proti sálavému teplu. Dá se tedy říci, že vnitřek telefonu je dobře řemeslně zpracován. Ostatně podívejte se na video a posuďte sami.

V závěru dodejme, že UMi Plus je stále v prodeji a zakoupit jej můžete u těchto prodejců: GearbestEverbuying, IgogoCoolicool a Banggood.