Dva telefony společnosti Bluboo se objevily teprve nedávno a přesto nebo právě proto, že jde o opravdové levňochy vzbudily, docela pozornost. Oba dva lze pořídit do 100 dolarů a v rámci předprodejů je lze dokonce „urvat“ za cenu do 10 dolarů.

Ovšem mnohého z nás napadne, zda jsou takto levné přístroje kvalitní a zda obstojí při každodenní zátěži. Na to konto vydala společnost Bluboo videa, ve kterých jsou jak Picasso 4G tak Mini podrobeny testům kvality.

Jak takové testy probíhají snad není třeba obšírně popisovat, protože jsme už podobná videa měli možnost vidět. Takže jen ve zkratce. Testují se mnohonásobné pády z výšky, mnohonásobné stlačení fyzických tlačítek přístroje, odolnost proti oděru a podobně. Ostatně podívejte se na videa sami.

Společnost Bluboo tvrdí, že přestože jsou oba telefony levné, i u nich je přísně dbáno na kvalitu opracování. Jak již bylo řečeno, Bluboo Picasso 4G i Bluboo Mini jsou v předprodejích s nízkými cenovkami. Bližší podrobnosti a více informací naleznete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.