Před pár dny jsme se zmínili o tom, že společnost Vernee pilně pracuje na aktualizaci na Android 7.0 pro svůj Apollo Lite. Ten by se tak mohl stát prvním přístrojem s deseti jádrovým procesorem, který tento update obdrží. Samozřejmě, kromě této stěžejní aktualizace Vernee průběžně vydává i updaty dílčí a Apollo Lite už byl aktualizován třikrát.

Dnes se však o aktualizacích bavit nebudeme a mrkneme se na to, že Vernee Apollo Lite můžete aktuálně pořídit za velmi příjemnou cenu 99,99 dolarů. Pokud uvážíme, že oficiální cena Apolla Lite je 229,99 dolarů, tak jde opravdu o cenovku luxusní. Ovšem než se vrhneme do nakupování, pojďme si prosvištět co vše můžeme za zmiňovaných 100 dolarů pořídit.

vernee_3

Vernee Apollo Lite má 5,5 palcový Sharp displej s FullHD rozlišením. Procesorem je již zmiňovaný deseti jádrový Helio X20 s maximálním taktem 2,3 GHz. Na kapacitě pamětí se také nešetřilo a najdeme zde 4 GB RAM a 32 GB ROM, kterou lze dále rozšířit o 128 GB.

vernee_2

Hlavní zadní fotoaparát má rozlišení 16 MPix, snímač Samsung S5K3P3 a podporu PDAF. Baterie má kapacitu 3180 mAh  s rychlým nabíjením. Operačním systémem je Android 6.0, ten však bude vbrzku aktualizován na Android Nougat. Tedy sečteno a podtrženo telefon s touto výbavou je za 100 dolarů skoro zadarmo. A kde si jej můžete pořídit? Stačí se podívat na tyto stránky. Prodeje začínají dnes a končí 9. listopadu/novembra. Nutno dodat, že jsou limitovány počtem nabízených kusů.