Stále tajemný, ale čím dál reálnější upgradovaný OnePlus 3 nám opět odkrývá něco ze svých tajností. OnePlus 3T, jak je zatím novinka označována, by se měla dočkat své premiéry ještě v tomto roce. Jeho existenci potvrdil nejprve příspěvek uživatele Evana Blasse, populárního pátrače po uniklých informacích. Ten pověsil na sociální síť Twitter příspěvek, v němž zmiňuje vyšší cenovku novinky.

evan-blass-leak-oneplus-3t

Další z úniků, objevující se na sociální síti Weibo, hovoří o použití nového fotomodulu z produkce Sony, IMX398. Pokud je vám snímač poněkud známý, tak vězte, že jde o ten samý, který použilo OPPO ve své novince OPPO R9S a R9S Plus.

oneplus-3t-unik

Fotomodul se chlubí 16 Mpx rozlišením, velmi dobrou světelností f/1.7 a duálním autofokusem, který by měl být o 40% rychlejší než klasické PDAF. Měli bychom se dočkat i optické stabilizaci OIS.

Zdroj dále zmiňuje použití 6 GB operační paměti a nejnovějšího Snapdragonu 821 na postu procesoru. Některé zdroje také zmiňují nejnovější Android 7.0 Nougat. Mimochodem, v souvislosti s aktualizací se společnost zmínila, že usilovně pracuje na aktualizačním balíčku i pro OnePlus 3 s touto nejnovější verzí Andoridu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.