Přístroj Blackview E7s se objevil zhruba v polovině října/októbra a jde o mírně pozměněnou verzi původního Blackview E7. Hlavní změna nastala na pozici procesoru, kdy je místo původního MT6737 použit MT6580A, takže zde neočekávejme podporu 4G sítí. Navýšena je kapacita paměti RAM z 1 GB na 2 GB. Kapacita interního úložiště zůstává stejná, tedy 16 GB, tu však lze dále rozšířit.

Dnes společnost Blackview upozorňuje na to, že připravuje soutěž o zmiňovaný Blackview E7s, která odstartuje zítra, tedy 27. října/októbra a potrvá do 9. listopadu/novembra. Vítězové budou zveřejnění 11. listopadu/novembra.

2

Soutěžit se bude na sociálních sítích, konkrétně na španělském Facebooku, anglickém Facebooku a na ruském VK. Na každé z těchto platforem se hraje o tři kusy Blackview E7s a pravidla jsou jednoduchá.

Je potřeba dát „lajk“ oficiální Blackview facebookové stránce. Dále „olajkovat“ tuto soutěž a sdílet na své facebookové stránce a napsat komentář, proč byste si chtěli pořídit právě Blackview E7s. Toť vše. Takže zítra hurá do toho, přejeme hodně štěstí ve hře.

V závěru dodejme, že Blackview E7s lze stále zakoupit za 69,99 dolarů zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.