Pokud se vám titulek tohoto článku zdá poněkud šílený, vězte, že společnost Xiaomi vypustila na Mijia Weibo účtu teaser, který zve na představení několika nových produktů z této řady. Nu a podle obrázku sumo zápasníka, který poskakuje po Velké čínské zdi a pohazuje si uvařeným vajíčkem, se můžeme domnívat, že jedním z produktů by mohl být „vajíčkovar“ nebo chcete-li chytrý hrnec na přípravu vařených vajec.

Jak bývá u Xiaomi zvykem, na produkci chytrých zařízení pro domácnost spolupracuje s jinými firmami a nabízí je prostřednictvím crowdfundingových kampaní. Ostatně takto byl prezentován například elektrický šroubovák, deštník, rýžovar nebo „chytrá“ bunda.

egg-cooker-2

Podle teaseru by se „vajíčkovar“ měl objevit už zítra, 25. října/októbra v 10 hodin. Necháme se tedy překvapit o co vlastně půjde. Samozřejmě mohl by to být i jiný produkt, který má nějakou spojitost s vejci, nepředpokládáme, že by Mijia nabízela kus Velké čínské zdi nebo sumo zápasníka do každé rodiny. Mně osobně připadá „vařič“ vajíček jako docela dobrá záležitost. Co si myslíte vy? Půjde o chytrý hrnec na vaření vajec? Pokud ano, je to užitečná věc do domácnosti? Na měkko, na tvrdo nebo na hniličku? 🙂

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.