Představení Xiaomi Mi Note 2 již vyloženě klepe na dveře. Už 25. října/októbra se ukáže, co pravdy bylo, je a bude na všech těch uniklých informacích, týkajících se specifikací, vzhledu nebo ceny tohoto telefonu. Jedna ze stěžejnějších specifikací by se dala prohlásit již za jistou, tím je zaoblený displej, dodávaný společností LG, viz nově uniklé snímky níže.

Pravděpodobné je i to, že Xiaomi Mi Note 2 se objeví ve vícero typech. Poslední únik dokonce hovoří o jakési globální verzi, ta by se měla pochlubit téměř plnou podporou globálních sítí, celkem 37 pásmy, zahrnující jak ty čínské, tak i globální.

mi-note-2-lte-bands

Informace se objevila na čínské sociální síti Weibo, prostřednictvím příspěvku ředitele produktového marketingu společnosti Xiaomi. Post se objevil na síti zřejmě z reakce na otázku uživatele @Zheng, který na microblogu položil dotaz, jestli se konečně dočkáme telefonu s plnou podporou LTE pásem včetně i těch mimo čínských. Uživatel se zde odkazuje na konkurenční čínské značky, jakými jsou OnePlus, ZUK, Huawei, které již podporují americká LTE pásma.

Ačkoli by to mohlo svádět k tomu, že se Xiaomi tímto přístrojem chce dostat na globální trhy, tak ve skutečnosti se tak s největší pravděpodobností opět nestane. Ale čert ví, co má Xiaomi za lubem. Každopádně by tak mohlo jít o významné gesto směrem k fanouškům značky po celém světě a náznak, co by se mohlo v nejbližší době dít – expanze na světové trhy.

mi-note-2-lte-bands-2

Xiaomi Mi Note bude dle postu podporovat 6 analogových a 37 LTE pásem včetně CDMA1x a EVDO. Tento seznam překonává dokonce i Huawei P9, který nabízí celkem 32 pásem nebo Huawei Mate 8 s podporou dokonce 33 pásem. Pokud tedy patříte k fanouškům společnosti Xiaomi, máte opět o čem přemýšlet a třeba hned o vánočním prezentu. S Xiaomi Mi Note 2 byste měli být mobilní kdekoli na světě v plném rozsahu a bez omezení s připojením k internetu, tedy pokud budou v dosahu patřičné sítě.

Uniklé snímky reálného přístroje Xiaomi Mi Note 2 s duálním zaoblením displeje: