V polovině srpna/augusta se k nám donesla zpráva, že společnost Bluboo připravuje inovovanou verzi svého Bluboo Picasso, jejíž název bude doplněn o dvojici písmen – 4G. To naznačuje, že Bluboo Picasso 4G bude podporovat 4G sítě.

Design se od původní verze neliší, takže i zde nalezneme plastový zadní kryt s 3D „diamantovou“ texturou a displej bude mít také úhlopříčku 5 palců s HD rozlišením. Stejně tak nezměněny zůstanou i kapacity pamětí a baterie, tedy 2 GB RAM a 16 GB ROM, u baterie to bude stejných 2500 mAh.

picasso_7

Hlavní změna nastává na postu procesoru. U Bluboo Picasso 4G najdeme čtyř jádrový MT6735, taktovaný na 1,0 GHz, což právě umožní podporu 4G sítí. Operačním systémem je Android 6.0. Hlavní fotoaparát bude 13 MPix se Sony snímačem, přední kamera pak bude 8 MPix.

picasso_8

Společnost Bluboo také potvrdila, že cena Bluboo Picasso 4G nepřesáhne hranici 90 dolarů a v rámci předprodejů můžeme očekávat nějaké slevy.

A teď už se podívejme na video, ve kterém se Bluboo Picasso 4G představuje v celé své kráse.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.