Po mnoha drastických videích, ve kterých byly telefony mučeny a drceny kladivy, vrtačkami a pilami, tu máme něco pro milovníky romantiky a skutečných lidských příběhů, plných lásky, štěstí a radosti. Hlavními aktéry této love story je čínská dívka Natalie a její miláček UMi Plus.

Natalie je dívka plná energie a života a když  jednou v čínském obchůdku uviděla telefon UMi Plus, byla to láska na první pohled. Láska, které nelze odolat a rozhodla se, že si UMi Plus koupí a budou spolu prožívat každodenní radosti i strasti. Plus je stejný jako ona, energický, mladý, plný síly. Jsou spolu každičký den. Ráno svého miláčka probudí něžným poklepáním na displej a vydají se spolu do víru velkoměsta.

V metru jsou už zcela probuzeni a nabití energií na 80%. Zajdou si do malé kavárničky na ranní kávu, kde Natalie napíše pár SMSek. Pak si při procházce městem Natalie natočí pár videí a nacvaká pár fotek. Polední pauzu si ukrátí prohlížením videa a hraním her. Blíží se večer, poslední paprsky zapadajícího slunka dokreslují romantiku tohoto okamžiku. Je tedy ten správný čas vyřídit pár telefonických hovorů. Inu proč ne. I po tak namáhavém a náročném dni je její miláček UMi Plus stále v dobré kondici a při síle. Po setmění vystoupí Natalie na vyhlídku nad městem a pohledem spočine na světla velkoměsta pod ní. Den končí, poslední zamávání městu rozsvíceným UMi Plus. Opona padá. Přichází standing ovation.

Pokud jste dočetli až sem, věřím tomu, že jste natolik odvážní, že se zvládnete podívat i na video 🙂