Předevčírem byl představen nový UMi telefon a spousta potenciálních zákazníků se ptala, proč dostal název Diamond a zřejmě proto chce společnost UMi objasnit původ tohoto názvu.

Samozřejmě se nabízí asociace s dokonale tvrdou struktůrou nerostu, jedinečností, průzračností, stylovostí a známou větou Marylin Monroe o tom, že diamnty jsou nejlepším přítelem ženy. Pravda je ta, že společnost UMi při objasnění názvu nového telefonu právě z tohoto klišé vychází.

Displej UMi Diamond je totiž pokryt sklem s technologií TX-1, které by mělo zabránit odřeninám a poškrábání a dokonce by UMi Diamond měl vydržet i pád z výšky 1,2 metru. A tady máme onu opěvovanou tvrdost diamantu.

umi_3

Displej reprodukuje obrazy ostře, čistě a přirozeně, takže tu opět máme další vlastnost diamantu a nebojte se, dostaneme se i k památné písni Marylin Monroe. V tomto případě jde o stylový a elegantní design, kdy barvy jsou zářivé a živé. Prostě dokonalý skvost a přítel každé ženy.

Pokud se však podíváme na cenu a porovnáme ji s cenou diamantu, můžeme si být jisti, že UMi Diamond vyhrává na plné čáře, protože jeho cena nikoho nezrujnuje. V předprodejích bude totiž nabízen za 99,99 dolarů a po jejich ukončení se jeho cena nepatrně zvedne na 119,99 dolarů, což také není mnoho. Bližší informace o parametrech a předprodejích UMi Diamond naleznete zde. A pokud se raději podíváte na pohyblivé obrázky, najdete základní specifikace v následujícím videu.