Že se blíží uvedení Xiaomi Mi Note 2? To už asi pro řádného fanouška této společnosti není žádným překvapením. Ač se na jednu stranu zdálo, že bychom se této vlajkové lodi nakonec nemuseli ani dočkat, tak opak je pravdou. Po relativně vlažném přijetí posledních dvou top přístrojů, Xiaomi Mi5s a Mi5s Plus, by se dalo říci, že uvedení Note 2 bylo naopak vedením společnosti uspíšeno.

Nová vlajková loď Xiaomi Mi Note 2 se dle oficiálního vyjádření společnosti představí již 25. října/októbra. To potvrdil oficiální ambasador společnosti, populární Hongkongský herec Tony Leung.

xiaomi-mi-note-2-medialni-hvezda

Navíc nový teaser potvrzuje příchod prvního telefonu od společnosti Xiaomi s reálně zakřiveným displejem podobným tomu, který známe především z přístrojů Samsung řady Edge. Tím se potvrzují dávné i nedávné úniky informací. Zajímavé bude sledovat, jak si povede zaoblený OLED displej, dodávaný společností LG, který se v tomto případě očekává, vůči konkurenčním Samsung panelům.

mi-note-2-lg-amoled

Na postu procesoru čekejme nejvyšší řadu Snapdragonu 821 (věřme, že v tomto případě bez podtaktování). Hlavní fotoaparát se pochlubí dvojicí objektivů, jak se na novou vlajkovou loď od společnosti Xiaomi sluší a patří.

A teď k ceně. První úniky naznačují, že cena by se mohla vyšplhat až na 4000 juanů ($ 600). Jenže podle posledních informací by cena mohla nakonec překročit i hranici 800 dolarů, přesněji 5600 juanů ($ 846). Navíc se mluví o tom, že Note 2 by mohl přijít i ve verzi bez zaobleného displeje.

mi-note-2-cena

No tak si počkejme, jak to nakonec vše dopadne, představení již klepe na dveře.