Povědomí o odolných telefonech, které nesou označení Nomu, dnes rozšíříme o další kousek. Po Nomu S30 a Nomu S10 se dnes podrobněji podíváme na poslední telefon z této řady, kterým je Nomu S20.

Podle designu bychom na první pohled neřekli, že se jedná o outdoorový telefon, protože působí poněkud subtilněji než jsme zvyklí u běžných odolných zařízení. Ovšem certifikace IP68 naznačuje, že Nomu S20 odolný je, a to konkrétně vůči vodě a prachu, takže jej lze používat i při venkovních aktivitách bez obavy z poškození.

Nomu S20 je vybaven 5 palcovým displejem s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Na pozici procesoru najdeme čtyř jádrový MT6737 s taktem 1,5 GHz. Ten doplňují 3 GB RAM a 32 GB ROM, kterou lze dále rozšířit o 32 GB. Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 MPix, přední kamera pak 5 MPix.

Baterie má kapacitu 3000 mAh s podporou rychlého nabíjení a nesmíme zapomenout ani na podporu 4G sítí. Operačním systémem je Android 6.0.

Přestože Nomu S20 nepatří mezi nejsilnějšího a nejvýkonnějšího zástupce modelové řady Nomu S, má předpoklady pro to, aby hry i aplikace běžely plynule a bez větších zádrhelů. A co určitě potěší je jeho cena, která startuje na 169,99 dolarech.

Bližší informace o Nomu S20 naleznete zde a nebo na facebookových stránkách společnosti. A já ještě prozradím jedno malé tajemství. Pokud vše dobře dopadne, budeme mít Nomu S20 možnost otestovat v praxi. 🙂

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.