Poté, co společnost Xiaomi odstartovala nadšení uživatelů svým chytrým náramkem Mi Band, se s nimi doslova roztrhl pytel. Snad každý výrobce se snaží přispěchat na trh s nějakou tou chytrou nositelností a nejinak je na tom i společnost Zeblaze, která chystá svůj Zeband.

Do redakční pošty nám doputovala zpráva s několika základními parametry Zeblaze Zeband. Víme tedy, že bude osazen 0,89 palcovým OLED displejem s rozlišením 160 x 68 pixelů a dotykovým ovládáním.

zeband-1

Měřené hodnoty jako je tepová frekvence, počet kroků, čas, ušlá vzdálenost, kalorie a ostatní údaje bude možno zobrazit také pouhým pohybem zápěstí. Pro měření srdečního tepu bude použita technologie nepřetržitého monitorování a vylepšen bude také monitoring spálených kalorií.

V rámci použitých materiálů spolupracuje Zeblaze opět s německou společností Bayer, takže náramek bude antialergenní, velice pružný a kovové součásti nebudou podléhat korozi.

Kdy by se náramek Zeblaze Zeband měl objevit na trhu zatím společnost neoznámila a nebyla zveřejněna ani jeho cena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.