Vernee Mars je po modelech Thor a Apollo Lite v pořadí třetím přístrojem společnosti, o který je poměrně velký zájem ze strany uživatelů.

Mohl by se však stát prvním přístrojem s procesorem Helio P10, který by dostal aktualizaci na Android 7.0. Samozřejmě o aktualizace svých zařízení na Android Nougat se snaží většina výrobců, protože se očekává, že tento update nabídne mnohá zlepšení a další nové funkce.

Společnost Vernee v tomto směru už na přípravě aktualizací pilně pracuje a snaží se, aby všechny její stávající modely byly aktualizovány co nejdříve. Máme tu dokonce jedno demo video, které ukazuje, jak by Android 7.0 mohl fungovat na Vernee Mars.

Kromě procesoru Helio P10 patří k hlavním parametrům Marsu 4 GB RAM, 32 GB ROM, 13 MPix fotoaparát se snímačem Sony IMX258 a PDAF, boční snímač otisků prstů a podpora rychlého nabíjení. Více informací o přístroji naleznete zde.

Oficiální cena Vernee Mars je 249,99 dolarů, v předprodejích jej můžete pořídit za 229,99. Pokud však chcete ušetřit ještě více, mrkněte na speciální nabídku Gearbest, kde je aktuálně k mání za 199,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.