Novým kovovým přírůstkem do rodiny Ulefone přístrojů je Tiger, který byl uveden na oficiálních stránkách společnosti. Co tedy můžeme očekávat v rámci parametrů?

Tělo je kovové z kvalitní slitiny hořčíku a hliníku, přičemž povrch je upraven kartáčováním pro zdůraznění kovového vzhledu. Hlavním prvkem zadního krytu je objektiv fotoaparátu, který je chráněn krytem s „CD“ vzorem. Zajímavostí určitě je, že zadní kryt je odnímatelný, takže vložení dvou SIM karet a jedné SD karty je velice pohodlné.

Přední stranu telefonu okupuje 5,5 palcový displej s HD rozlišením a 2.5D sklem Gorilla 3. Procesorem je čtyř jádrový MT6737 s taktem 1,3 GHz, který doplňují 2 GB RAM a 16 GB ROM paměti. ROM lze dále rozšířit o 128 GB.

Hlavní fotoaparát Ulefone Tiger je 8 MPix s interpolací na 13 MPix a snímačem Sony IMX219. Přední kamera je 5 MPix (interpolováno na 8 MPix) se snímačem Samsung SE5K2 a pěti čočkami.

Hlavním tahákem v rámci specifikací asi bude velká baterie s kapacitou 4200 mAh, která by dle tvrzení společnosti měla zaručit 2 dny běžného používání nebo 550 hodin v pohotovostním režimu.

K dalším parametrům patří snímač otisků prstů a audio chipset AW8737 Smart PA pro kvalitní hudební přednes. Samozřejmě nesmíme zapomenout na operační systém, kterým je Android 6.0. Další specifikace naleznete zde. Jak telefon vypadá a jak funguje můžete omrknout v následujícím videu.

Ulefone Tiger bude nabízen ve třech barevných variantách, a to Sky Black, Space Grey a Champagne Golden. Kdy se Tiger objeví v předprodejích, případně s jakou cenovkou, zatím není známo, ale lze předpokládat, že cena nebude nijak závratná.