Oppo rozeslalo pozvánky zvoucí na 19. října/októbra, kdy se odehraje oficiální představení inovované řady „eR9“, OPPO R9s. Ty „eSka“ se nám nějak rozmáhají. Stejně jako předchůdce R9 se nástupce bude vyznačovat především fotografickými vlastnostmi.

To potvrzuje i samotná pozvánka, doplněná originálně o tajemně se tvářící černou krabičku, uvnitř schovávající reflektorek, mířící na atrapu fungl nového senzoru fotoaparátu Sony IMX398. OPPO R9s se tak stane prvním mobilním přístrojem vybaveným tímto senzorem. Oppo, ač tento senzor potvrdilo, tak zatím mlčí o detailnějších informacích o jeho vlastnostech. Neoficiální zdroj však udává, že se senzoru s 16 Mpx rozlišením a světelností f/1.7 dočkáme na obou stranách telefonu, tedy jak v případě hlavního fotoaparátu, tak i v předu u selfie kamerky.

Na postu procesoru se nejspíše setkáme se Snapdragonem 652. Oppo si také velmi zakládá na rychlosti nabíjení baterie, pročež vyvinul svou technologii VOOC Fast Charge. Ta obstará nabíjení 3010 mAh baterie uvnitř přístroje. V telefonu pak najdeme ještě 4 GB RAM paměť a 64 GB úložného prostoru.

oppo-r9s-cover

Mimo „kompaktního“ Oppo R9s se dočkáme také Oppo R9s Plus s větším displejem. Níže si můžete prohlédnout i uniklé promo video.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.