O TV boxech se na našich stránkách nezmiňujeme příliš často, to však neznamená, že na současném trhu nemají své místo. O tato zařízení je poměrně velký zájem a vzhledem k tomu, že mnozí výrobci rozšiřují svá portfolia právě o TV boxy, je z čeho vybírat.

Dnes se podíváme trochu blíže na YokaTV KB2, což je TV box, založený na Android 6.0, díky kterému můžete svou televizi, případně počítač nebo tablet změnit na multimediální centrum pomocí připojení k internetu. Není snad třeba dodávat, že takovéto propojení umožňuje sledování videí a filmů nebo hraní her.

v2468eu-1-6cf9-nqkn

Jak již bylo zmíněno operačním systémem YokaTV KB2 je Android 6.0, který podporuje OTA aktualizace. Procesorem je osmi jádrový Amlogic S912 s 64 bitovou architekturou a maximálním taktem 2 GHz. Na pozici GPU najdeme ARM Mali-T820 (750 MHz). To doplňují 2 GB RAM a 32 GB ROM EMMC Flash. Nechybí také podpora SD karty do velikosti 32 GB. Samozřejmostí je WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac, LAN Ethernet 10M/100M/1000M RGMII a Bluetooth 4.0.

Veškeré další podrobnosti o parametrech YokaTV KB2 naleznete na těchto stránkách a tamtéž si TV box můžete zakoupit za cenu 69,99 dolarů. My vám k tomu přidáme i slevový kupón ve tvaru VTR5, který vám cenu poníží o 5 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.