Dost často vám dáváme tipy na různé speciální akce z obchodu Gearbest a také tento e-shop používáme pro „Vychytávky z Číny„. Rádi bychom vás upozornili na relativně novou sekci, určenou nejen ženám, ale také odvážným manželům.

Odvážným proto, že ne každý chlap má koule na to, aby koupil manželce oblečení. Koupit není problém, ale trefit správnou velikost, to je odvaha. A to tu radši nebudu popisovat naše chlapské trauma, jaký dárek jí koupit na Vánoce nebo narozeniny. I když se říká, že diamant neurazí, ne každý má takový limit na kreditní kartě.

dresses

Náš tip je tedy na stránku her.gearbest.com, která nabízí oblečení pro ženy. Na tomhle webu najdete v horní části čtyři podkategorie pro lepší orientaci. Můžete tedy volit kategorii dámské šaty, dámské tílka, návrhář oblečení nebo dámské plavky.
banner

Nezapomeňte, že doprava z Číny trvá dva až tři týdny a Vánoce jsou za rohem. Tak na nic nečekejte, vlezte své drahé polovičce do skříně a opište si velikosti jejího oblečení. Přejeme příjemné nakupování a omlouváme se za netechnologický článek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.