Nejnovější model společnosti UMI – UMI Plus se snaží dokázat, že se svou cenou neřídí přístroji vedle sebe v daném segmentu, ale chce dokázat, že může atakovat i přístroje z vyšších kategorií jako je například OnePlus 3. Co tedy můžeme očekávat? Tak to nám má prozradit nové video.

Není tajemstvím, že v současnosti existuje množství levnějších telefonů, které jsou více než schopny zvládnout velkou většinu běžných činností s lehkostí. Následující srovnávací video vás má o tomto faktu přesvědčit. Popravdě to může být krapet zavádějící, ale dávejte pozor zejména na pasáž s Wi-Fi testem, kde jsou výsledky jednoznačně ve prospěch UMI Plus (s trochou nadsázky samozřejmě).

Dnes již běžně přístroje za cenu kolem 200 dolarů nabízí zákazníkovi spousta výrobců a platí, že UMI Plus není žádnou výjimkou v rámci tohoto trendu. Nabízí například: celokovové tělo, Sharp displej, 4000 mAh baterii s podporou rychlého nabíjení, procesor Helio P10, 4 GB RAM, 32 GB ROM, 13 Mpix Samsung hlavní zadní fotoaparát atd..

plus2

Takže video jste již shlédli a pokud jste fanoušky UMI Plus pak možná budete chtít vyhrát jeden přístroj zdarma. Tak právě teď máte šanci. Druhé kolo získání telefonu právě začalo zde a tudíž můžete zkusit své štěstí.