Ani nevíte, jak mě stále baví pro vás hledat vychytávky z Číny, ale moji manželku už obálky s čínskými nápisy děsí. Prostě jsem závislý a nestydím se to veřejně přiznat. Doufám, že vy jste trochu opatrnější a koukáte na ceny i v ČR a porovnáváte. Já, bohužel, už ne a proto tady mám další tři „potřebné“ věci.

1. Netradiční myš
Bolí vás při práci s myší u PC zápěstí? Je to asi tím, že vaše myš je malá nebo velká (dle velikosti vaší ruky). Ale důvod může být také v tom, že se jedná o nepřirozenou polohu vaší ruky. Alespoň to tvrdí čínští inženýři a tak pro vás vymysleli tuhle otočenou myš. Měla by vám umožnit položit ruku správně. Vyzkoušet to můžete za cenu cca 11 USD (zde). Napište nám, pokud s tím už máte zkušenost.
201409011434025209

2. Váza jako dekorace
Myslíte si, že něco tak jednoduchého jako váza na kytky nemůže být inteligentní? Tahle má v sobě nejen Bluetooth pro propojení s aplikací v mobilu, ale také i LED světlo, které navodí vámi zvolenou barevnou atmosféru. Jedinou nevýhodou je její cena, které je 27 USD (zde). Potěšte svojí polovičku nejen kytkou, ale také vázou.

3. Mini síť do auta
Poslední vychytávka bude levná a užitečná pro ty, kteří nevědí kam v autě dát mobil spolucestujícího nebo jich mají více. Jedná se o jednoduchý rámeček, který nalepíte např. na boční stranu středového tunelu. A odkládací prostor je hotový. Cena je jenom 3,50 USD (zde) a vybral jsme tenhle konkrétní, protože jeho vnitřní rozměr je větší, hodí se tedy i na 5,5 palcový mobil.

201509011904505439

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.