Uhans A101, přestože to není telefon drahý a ani jeho parametry nepatří mezi ty, které bychom označili jako high-endové, najdeme tu solidní poměr cena/výkon. A navíc, ta nostalgická vzpomínka na telefony Nokia, kterým je Uhans A101 holdem, že? 🙂

Každopádně pro nenáročného uživatele by to mohl být naprosto dostačující telefon. Přesto však společnost Uhans tvrdí, že A101, díky tomu, že je vybaven 10 bodovým dotykovým displejem dobře poslouží i při hraní her a v souvislosti s tímto parametrem také natočili video.

Ovšem dříve než se na pohyblivé obrázky mrkneme, pojďme si prosvištět specifikace Uhans A101. Najdeme zde 5 palcový displej s HD rozlišením a 2.5D zakřivením, čtyř jádrový procesor MT6737 s 64 bitovou architekturou a taktem 1,3 GHz, 1 GB RAM, 8 GB ROM, 5 MPix zadní kamera, 2 MPix přední kameru, baterii s kapacitou 2450 mAh a operační systém Android 6.0. Takže teď už hurá na video a dodejme, že Uhans A101 můžete pořídit například zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.