Uhans A101 byl poměrně nedávno uveden na trh a zatím se zdá, že je o něj poměrně dost velký zájem. Nejde sice o nějakého trhače asfaltu, ale je to telefon cenově dostupný a pro ty, kteří nepotřebují extra našlapaný stroj, se zdá být naprosto vyhovujícím. Dost možná i proto, že společnost Uhans jej, s trochou sentimentu, definuje jako poctu legendárním přístrojům Nokia.

První uživatelé Uhans A101 poukazují na některé nedostatky a společnost připouští, že ne vše se zcela dokonale povedlo. Proto přicházejí s první OTA aktualizací.

Ta by měla především odstranit a vyladit tyto chyby. Update bude optimalizovat výkon hlavního fotoaparátu a dojde také ke zlepšení zaostření ve velmi špatných světelných podmínkách. K dispozici budou i další, přesněji nespecifikované, opravy chyb.

Oprav není sice mnoho, ale i přesto by se měl výkon Uhans A101 zlepšit. Společnost Uhans rozhodně uvítá vaše připomínky a názory, které můžete směrovat na jejich fórum. Nu a pokud vás zajímají telefony Uhans, můžete si je zakoupit například zde.