UMi Plus, toť poslední počin společnosti UMi, který je v poslední době tak trochu obehranou písní. Známe jeho parametry, víme o něm, že je relativně levným přístrojem s prvky vlajkové lodi, víme asi i to, co bychom vědět nemuseli. Nevíme však, jak obstál při běžném každodenním používání, respektive jak je na tom jeho baterie a její výdrž.

Podívejme se tedy na výsledky testů, které byly údajně prováděny s 60% jasem displeje s výjimkou hovorů, které byly testovány při vypnuté obrazovce. Hovory byly probíhaly v 3G síti. Výdrž baterie prokázala 32 hodin a 45 minut, což je docela dost, pokud jste příznivci dlouhého povídání přes telefon. Brouzdání po internetu bylo testováno se zapnutou Wi-Fi a jas displeje byl nastaven na 60%. Z výsledků testů vyplývá, že UMi Plus zvládne tento úkon po dobu zhruba 8 hodin.

umi_1

V rámci přehrávání videa byla opět, zcela logicky, zapnutá obrazovka a jas byl nastaven na 60%, všechna ostatní připojení byla vypnuta. Přehrávání videa bylo opakováno tak dlouho, dokud se baterie úplně nevybila, a to trvalo 7 hodin a 20 minut. To by tedy mohlo stačit na dva, možná i tři filmy.

Jak dopadlo testování 3D her? Notoričtí hráči se mohou radovat, protože při 60% jasu displeje a přehrávání různých herních titulů od těch nejjednodušších až po ty velmi náročné, UMi Plus přežil 6 hodin a 39 minut, což je docela dobrý výsledek.

Takže jak vidno, baterie u UMi Plus má slušný výkon a s podporou rychlého nabíjení je schopna obstarat dostatek energie pro tento telefon.

V závěru dodejme, že UMi Plus je už jen poslední týden v předprodejích za 179,99 dolarů a můžete se také zúčastnit soutěže o něj, to vše na těchto stránkách.