Jistě jeste již všichni zažili, že se vám telefon vybil v tu nejméně vhodnou chvíli. Samozřejmě, pokud máte po ruce nabíječku a zástrčku, je řešení problému jasné.

Není-li po ruce zdroj energie, jako třeba o víkendu na samotě u lesa a prozřetelně jste si s sebou vzali powerbanku, řešení je také poměrně prosté. Ovšem powerbanka je mnohdy těžká a může zabrat v batohu místo, které by bylo vhodnější pro teplé spodní prádlo nebo konzervy.

V případě Uhans A101 je tato situace řešitelná poměrně elegantním způsobem. Společnost Uhans totiž nabízí vlastní nabíječku pro baterii Uhans A101. Vzhledem k tomu, že baterie Uhans A101 je vyjímatelná, stačí si pořídit ještě jednu náhradní, vložit ji do speciální nabíječky, nabít ji a v případě potřeby použít. Malá náhradní baterie zabere rozhodně méně místa než powerbanka.

uahns-a101-battery-04

Více informací o Uhans A101 najdete zde a na stejném odkazu si jej můžete i zakoupit. Nabíječku či baterii můžete zakoupit zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.