Značka No.1 je asi všem dobře známá coby výrobce chytrých hodinek. Na svém kontě jich mají nespočítaně a díky jejich jednoduchému označení by se neznalému pozorovateli mohlo snadno stát, že se v nich prostě nevyzná.

Nicméně v přípravné fázi jsou další hodinky No.1, které ponesou označení G6. Tyto hodinky mají kruhový 1,2 palcový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, osazeny jsou procesorem MT2502 a baterií s kapacitou 380 mAh.

Tělo No.1 G6 je kovové, na konstrukci bylo použito nerezové oceli 316L. Tloušťka těla je 9,9 mm. Řemínek je vyroben z materiálu s příměsí pryskyřice a vyveden bude ve dvou barevných variantách.

Nebudou chybět klasické funkce, které najdeme asi u všech takovýchto nositelností a Bluetooth 4.0. Hodinky budou kompatibilní jak s Android, tak i s iOS. Více informací naleznete zde, a to jak hodinky vypadají můžete vidět na renderovaných obrázcích v článku. Na závěr jen dodejme, že podle zatím nepotvrzené informace by se No.1 G6 měly prodávat za 35 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.