Poslední počin společnosti UMi, UMi Plus, je rozumným kompromisem mezi dobrým výkonem, kvalitním zpracováním a solidní cenou. To je jednoznačný trend, který společnost nastolila a podle ohlasů fanoušků a uživatelů UMi přístrojů, je to rozhodně krok správným směrem.

Samotný design přístroje UMi Plus je toho důkazem, kdy designéři využili oblých linií tak, aby vzhled působil velmi esteticky. Lze vypozorovat, že tyto linie jsou dominantním prvkem designu, dokonale ladí s fotoaparátem a vše sjednocují v dobře řemeslně opracovaném těle.

Na kovové tělo bylo použito kvalitní slitiny hliníku a hořčíku se stopovým množstvím mědi, niklu a cínu. Telefon tedy není při každodenním používání náchylný k otěrům či škrábancům. Povrch je opracován tak, aby působil velice hladkým dojmem.

Společnost UMi tvrdí, že UMi Plus je vlastně takovým malým poděkováním fanouškům a uživatelům přístrojů společnosti za to, že jsou věrni značce UMi. Bez jejich důvěry a zpětné vazby by se společnost neobešla a zároveň také slibuje, že se i nadále budou snažit vyrábět telefony, které budou komfortní s dobrým poměrem cena/výkon. Pokud chcete jeden UMi Plus vyhrát, můžete se o to pokusit zde.