Zdravý životní styl je v současné době pro mnohé důležitým tématem. A podle posledních studií je klíčovým prvkem, který ovlivňuje zdraví a délku našeho života dobře fungující srdce, optimální krevní tlak a tep.

Normální srdeční rytmus a stabilní tlak a tep mohou život prodloužit. Za normálních okolnosti by se srdeční frekvence měla pohybovat mezi 60 až 100 tepy za minutu v klidovém stavu u dospělého člověka. Nižší tepová frekvence, ale především vyšší tepová frekvence poměrně výrazně ohrožuje naše zdraví.

Dobrým pomocníkem pro sledování tepové frekvence mohou být i chytré náramky. Díky nim můžeme svůj tep pravidelně monitorovat. Další funkcí těchto náramků je i monitoring spálených kalorií, protože i ty mají vliv na činnost srdce.

Mezi takovéto náramky patří i Cubot V2, který všechny výše zmíněné funkce má, takže s jeho malou pomocí můžeme mít neustále pod kontrolou naše zdraví a v případě jakýchkoli nežádoucích výkyvů aktivně regulovat příjem kalorií a zvyšovat či snižovat svou sportovní aktivitu.

V souvislosti s tímto natočila společnost Cubot animované video, na které se teď můžeme podívat.