Společnost Bluboo se v souvislosti s chystanou mírně inovovanou verzí svého původního telefonu Picasso snaží vyhovět požadavkům uživatelů a rozhodla se do Picasso 4G přidat také podporu NFC.

NFC, nebo-li Near Field Communication, je technologií bezdrátové komunikace mezi jednotlivými elektronickými zařízeními na velmi krátkou vzdálenost. Využívá se zejména při přenosu dat či bezkontaktních platbách. Díky podpoře NFC tak telefon může sloužit jako „mobilní peněženka“ a může nahradit platby kreditní kartou.

Takovýto přístroj můžete také použít při platbách v parkovacích automatech, při koupi vstupenek a nebo k otvíraní dveří místo elektronického klíče.

K dalším parametrům Bluboo Picasso 4G patří 5 palcový displej s HD rozlišením, čtyř jádrový procesor MT6735, 2 GB RAM, 16 GB ROM, 13 MPix hlavní fotoaparát, 8 MPix přední kamera, 2500 mAh baterie a Android 6.0. Design bude stejný jako u původní verze.

Pokud se vám nechce čekat na Picasso 4G, můžete si pořídit Bluboo Maya Max, který je aktuálně v bleskových prodejích s cenovkou 99,99 dolarů zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.