Na začátku tohoto měsíce jsme s nadějí očekávali, že podle tenkrát uvolněného teaseru, bude 12. září/septembra představen světu telefon Oppo R9S. Ten, jak všichni víme, by měl být nástupcem populárního R9.

Jak už to tak občas bývá, člověk míní, čínský výrobce mění. 12. září/septembra se nic nestalo a Oppo R9S stále čeká na svou chvíli. Ta by mohla nastat někdy v průběhu příštího měsíce. Alespoň to tak vypadá podle nejčerstvější uniklé informace, která se objevila na čínských stránkách Weibo. Podle této zprávy by měla mít hlavní kamera stabilizaci obrazu s novou technologií Oppo SmartSensor.

oppo-r9s

Dočkat bychom se také měli ultra rychlého nabíjení Super VOOC, které společnost Oppo poprvé předvedla na MWC v Barceloně. Díky ní by se měl telefon nabít na zhruba 10 hodin telefonování za pouhých 5 minut. Nu a i v této zprávě se hovoří o zbrusu novém „bezanténovém“ designu. Ovšem neradujme se předčasně. Oppo R9S se jednak nemusíme dočkat v říjnu/októbri a také se nemusí ani potvrdit tyto ničím nepodložené informace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.