Nedávno jsme se zmiňovali o malé akční kamerce Kehan CubeCam, která je skladná a snadno přenositelná a najdete ji v předprodejích na oficiálních stránkách Kehan. V těchto dnech se Kehan CubeCam objevila také na Indiegogo, kde se společnost snaží další výrobu kamery podpořit crowdfundingovou kampaní. Cílovou částkou je 50 tisíc dolarů.

Jaké jsou parametry CubeCam? Kamerka je opravdu velice drobná, o čemž svědčí i rozměry 41 x 41 x 13 mm a hmotnost 24,5 gramů. Umožňuje jak snímání videa v rozlišení 1280 x 720px (30fps), tak i běžné focení ve stejném rozlišení. Objektiv Kehan CubeCam má 120° úhel záběru a clonu f/2.5.

kehan_2

Baterie by měla vydržet zhruba 2,5 hodiny natáčení videa. Najdeme zde podporu Micro-SD karet do velikosti 64 GB. Nechybí Micro-USB 2.0 a Wi-Fi 802.11b/g/n. Kehan CubeCam je kompatibilní s Android 4.0 a výše a iOS 8.0 a výše.

kehan_4

Na Indiegogo jsou nabízeny také doplňky ke kameře, jako je například 2000 mAh dokovací stanice. Případně si můžete pořídit i double pack nebo přímo rodinné balení kamery a najdete tu i vyšší verzi Kehan CubeCam Plus, která je navíc opatřena přídavným monitorem.

kehan_3

Pokud se tedy rozhodnete Kehan CubeCam v crowdfundingové kampani podpořit, můžete tak učinit zde a na stejném místě také naleznete veškeré podrobnosti o kampani. My k tomu přidáme ještě jedno video, kde uvidíte k čemu všemu se dá kamerka použít.