Ohodnoťte článek

S blížícím se podzimem startují na mnoha e-shopech velké slevové akce a výjimkou není ani Gearbest. V těchto dnech na jejich stránkách najdete velkou akci, která nese název Fantastic 4 Fall. A není to slevovka jen tak ledajaká.

Slevy najdete snad u většiny produktů, které Gearbest nabízí. Celá akce je rozdělena do několika sekcí, ve kterých najdete různé slevy, přičemž ty nejvyšší dosahují až 70%. Nezapomnělo se ani na slevy v evropských skladech.

Zajímavou součástí této slevové akce je možnost získání jednoho produktu zdarma. Je to vlastně jakási forma soutěže, jejíž pravidla jsou jednoduchá a najdete je zde.

Můžete také využít nabídky za „exkluzivní“ ceny, stačí si jen stáhnout do telefonu QR kód na Gearbest aplikaci a nakupovat ještě výhodněji. Prostě je toho mnoho, takže si celou nabídku projděte sami na tomto odkazu.

screenshot-1-2

To však není vše. Na Gearbest také najdete slevovou akci, která je výhradně zaměřená na tablety. Tím nám prodejce nenápadně naznačuje, že začal školní rok a nebylo by od věci si pořídit nějaký ten nový tablet. Ve slevách jsou produkty známých čínských výrobců jako jsou Chuwi, Teclast, Onda, Huawei a nebo třeba Cube. Celou nabídku tabletů naleznete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.